Vaistažolės nuo aukšto kraujospūdžio ir streso

Skaitymo laikas: 6 min

Vaistažolės nuo aukšto kraujospūdžio ir streso

Sužinokime, kurios vaistažolės yra veiksmingiausios nuo aukšto kraujospūdžio. Žinodami tinkamas žoleles ir augalus, galime kontroliuoti savo kraujospūdį. Tinkamas ir savalaikis žolelių nuo hipertenzijos vartojimas gali išgelbėti nuo daugelio sveikatos problemų. Reguliarus maisto, turinčio įtakos kraujui, vartojimas nuolat stiprins mūsų organizmo gebėjimą susidoroti su lygio pokyčiais.

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) teigimu, stresas yra svarbiausias šiuolaikinio žmogaus sveikatos žudikas. Nors ir netiesioginiu būdu. Kai patiriame per didelį stresą, mūsų kūne įsijungia mechanizmas. Tai mūsų apsauginis atsakas į tiesioginį pavojų aplinkai. Dėl to išgyveno mūsų pirmykštieji protėviai, kurie pragyvenimui užsidirbdavo medžiodami ir rinkdami. Smegenyse suaktyvėjus sudėtingam biocheminiam procesui, suaktyvėja hormono adrenalino išsiskyrimas. Tai veda prie aukšto kraujospūdžio. Šis netikėtas kraujo antplūdis į smegenis leidžia mums reaguoti į bet kokią grėsmę. Tačiau kai tai atsitinka per dažnai, tai gali padidinti arterinės hipertenzijos, pirminės hipertenzijos ir neurogeninės hipertenzijos riziką.

Šiuolaikinio įtempto gyvenimo būdo metu rūpesčių ir streso labai dažnai būna per daug. Darbo stresas kartu su asmeninėmis problemomis gali būti blogas mūsų psichinės būsenos draugas. PSO netgi turi specialų apibrėžimą, kas yra „sveika ir subalansuota darbo aplinka“. Bet tai neturėtų mūsų gąsdinti. Yra daug streso valdymo metodų – pavyzdžiui, joga ir meditacija gali sumažinti stresą. Taip pat galime kreiptis į patikrintas natūralias priemones, tokias kaip svogūnai, česnakai ir citrina nuo aukšto kraujospūdžio.Rinka siūlo pakankamai alternatyvų, kad būtų galima geriau kontroliuoti perteklinę įtampą. Vienas iš klientų pageidaujamų natūralios sudėties produktų yra Heartonus antihipertenziniai lašai. Jie džiaugiasi puikiais atsiliepimais klientų atsiliepimuose ir forumų komentaruose. Juose yra laukinio maumedžio žievės, sakų ir lapų ekstraktas, o jų kaina Lietuvoje prieinama.

Kokie yra pagrindiniai hipertenzijos tipai? Kaip apsisaugoti nuo hipertenzijos? Kaip gydoma hipertenzija? Kokios vaistažolės yra geriausios arterinei hipertenzijai, pirminei hipertenzijai ir neurogeninei hipertenzijai gydyti? Kokie maisto produktai veikia kraujospūdį? Kokios žolės yra veiksmingos nuo aukšto kraujospūdžio?

Žemiau sužinokite, kurios yra 7 stipriausios vaistažolės nuo streso ir aukšto kraujospūdžio!

Gyvenimas su hipertenzija – kaip gydoma hipertenzija?

Gyvenimas su hipertenzija – kaip gydoma hipertenzija?

Šiuolaikinis mokslas nemano, kad lėtinis aukštas kraujospūdis yra tiesioginis pavojus žmonių sveikatai. Nors hipertenzija gali būti kaip tik. Patyrę lėtinę įtampą, visi galime lengvai atpažinti pirminius vadinamosios arterinės hipertenzijos simptomus. Jis taip pat vadinamas lėtine hipertenzija. Remiantis oficialia Regioninės sveikatos inspekcijos (RHI) – Veliko Tarnovo – svetaine, sistolinis ir diastolinis kraujospūdis turi būti nuo 89 iki 139 mmHg, kad juo sirgtumėte.

Arterinė hipertenzija skirstoma į šiuos potipius:

 • Pirminė hipertenzija: medicina ją taip pat žino pavadinimais „esminė hipertenzija“ ir „idiopatinė hipertenzija“. Tai yra labiausiai paplitęs ligos tipas. Manoma, kad tai nulemta genetiškai. Įtakos gali turėti ir tokie veiksniai kaip riebaus maisto, cukraus, druskos, cigarečių, narkotikų ir alkoholio persivalgymas.
 • Antrinė hipertenzija: Tikslus mokslinis terminas, apibūdinantis ją, yra „antrinė hipertenzija mkb 15“. Ji dar vadinama neuropatine hipertenzija.Ligos etiologija gali būti įvairi, priežastimis gali tapti esami inkstų sutrikimai, hipotirozė ir Kušingo sindromas.

Svarbu laiku imtis priemonių, neatsižvelgiant į tai, ar sergate pirmine hipertenzija (pirmine hipertenzija, arterine hipertenzija) ar neurogenine hipertenzija (antrine). Skirtingų gydytojų požiūris į skirtingus hipertenzijos tipus skiriasi. Tačiau bet kuriuo atveju verta anksti pastebėti būklę.

Jei esate arbatos mėgėjas, tikriausiai jau geriate žoleles nuo hipertenzijos arba žoleles nuo aukšto kraujospūdžio ir streso, bet galbūt netinkamais kiekiais. Jei tai padarysite, jums net nereikės pasikliauti brangiais vaistais. Visada galite nuraminti širdies plakimą ir nervinę įtampą su populiariais produktais, tokiais kaip WellTone. Jie džiaugiasi puikiais atsiliepimais klientų atsiliepimuose forumuose, o jų kaina yra prieinama.

Hipertenzijos gydymas – kaip apsisaugoti nuo hipertenzijos?

Daugelis žmonių mano, kad „prevenciniai veiksmai, kai pasireiškia pirmieji hipertenzijos simptomai, yra gydymas“. Kiekvienas, kenčiantis nuo aukšto kraujospūdžio, žino, kad jų gyvybei gresia daug didesnis pavojus nei žmonių, sergančių hipotenzija. Gyventi su hipertenzija nėra lengva. Turite itin rūpintis savo sveikata – pradedant nuo maisto, pereinant krūvį ir baigiant viduriu. Taigi, užuot klausę savęs, kaip gydyti hipertenziją, užduokite sau kitą klausimą.

Kaip, pavyzdžiui, kaip apsisaugoti nuo hipertenzijos. Populiarus „YouTube“ gydytojas Mike’as išsamiai paaiškina šią būklę ir paaiškina, kaip ją valdyti. Žinoma, tai yra klausimas su daugybe skirtingų atsakymų. Daugelis kreipiasi į nereceptines tabletes nuo aukšto kraujospūdžio. Tai ne visada geras pasirinkimas, nors kai kurios iš jų yra vaistažolių tabletės aukštam kraujospūdžiui arba bent jau į jų formulę įtraukiamos kraują reguliuojančios žolelės ir maisto produktai. Kiti, norėdami normalizuoti pernelyg pavojingas kraujospūdžio vertes, renkasi veikiančius ir visiškai natūralius produktus. Tarp mėgstamiausių yra Heart Tonic lašai.

Mūsų močiutės dažnai geria validol nuo aukšto kraujospūdžio. Taip pat populiari aspirino vartojimo nuo aukšto kraujospūdžio praktika. Bet jūs turite būti atsargūs. Tai vaistai, kurie, viršijus rekomenduojamą paros dozę, gali turėti nemalonų šalutinį poveikį. Jie nėra skirti nemokamai vartoti. Jei ieškote liaudiškų vaistų nuo arterinės hipertenzijos, valgykite daugiau česnako nuo padidėjusio kraujospūdžio. Daugelis ajurvedos ir alternatyviosios medicinos ekspertų augalą vadina „vaistų nuo aukšto kraujospūdžio mersedesu“. Tačiau yra ir kitų labai naudingų žolelių nuo aukšto kraujospūdžio. Mes juos apsvarstysime toliau.

Hipertenzijos gydymas – kaip apsisaugoti nuo hipertenzijos?

Pavojingas aukštas kraujospūdis – simptomai – kaip jį atpažinti?!

Pernelyg pavojingų kraujospūdžio verčių buvimas yra vienas iš paskutinių pirminės hipertenzijos simptomų. Labai dažnai būklė tampa lėtinė ir negrįžtama visam gyvenimui. Bet kaip išmokti atpažinti pirminės hipertenzijos ir neurogeninės hipertenzijos buvimą mūsų gyvenime? Žemiau atrinkome dažniausiai pasitaikančius skundus, kurie apie juos signalizuoja!

Aukštas kraujospūdis – simptomai!

Saugokitės šių pavojingų kraujospūdžio verčių rodiklių!

 • Dažni galvos skausmai, kuriuos sukelia daugiau kraujo tiekimo į smegenis ir iš jų.
 • Dusulys judant, nereikalaujantis didesnio fizinio aktyvumo nei įprastai.
 • Lengvas galvos svaigimas ir galvos svaigimas, kuris kartais pasireiškia.
 • Spengimas ausyse be garsios muzikos ar darbo su sunkia technika.
 • Burnos džiūvimas streso ar nervinės įtampos metu.

Sužinokime, kurie yra 7 augalai ir žolelės nuo aukšto kraujospūdžio ir streso, kurie veikia geriau nei tabletės nuo aukšto kraujospūdžio ar hipertenzijos.

1. Ashwagandha (Indijos ženšenis) – žolė vėlyviems darbuotojams!

Ashwagandha (Indijos ženšenis)

Tradicinis šios žolės naudojimas Ajurvedoje siejamas su jėgų atkūrimu po ilgos ligos. Jis naudojamas vaikams ir pagyvenusiems žmonėms. Ashwagandha gali padėti organizmui susidoroti su vidutinio ir didelio streso lygiu. Jis taip pat mažina nerimą, veikia geriau nei validolis esant aukštam kraujospūdžiui. Tai tipiška aukšto kraujospūdžio žolė, naudojama Indijos praktikoje.

Padeda stiprinti imuninę sistemą. Rekomenduojama tiems, kurie dėl pervargimo kenčia nuo jėgų trūkumo ir dažnų ligų. Subalansuoja hormonų lygį, todėl sumažėja „streso hormono“ – grelino – išsiskyrimas. Ashwagandha naudinga žmonėms, kuriems sunku užmigti ir susikaupti. Taip pat vyresnio amžiaus žmonėms, ieškantiems vaistažolių tablečių nuo aukšto kraujospūdžio. Tai taip pat padeda tiems, kurie turi atminties problemų. Nerekomenduojama vartoti nėštumo metu ir alergiškiems Bulvių šeimai.

2. Jonažolė – ramiam kasdieniniam gyvenimui be esminės hipertenzijos požymių!

Jonažolė – puiki antihipertenzinė žolė. Tai žydintis krūmas, kilęs iš Europos. Angliškai žolė vadinama Šv. Jonažolė. Jis gavo savo pavadinimą dėl to, kad dažnai žydi per biblinio Jono Krikštytojo (Šv. Jono) gimtadienį. Jonažolės žieduose ir lapuose yra veikliųjų medžiagų, tokių kaip hiperforinas. Jonažolės dažniausiai būna arbatos, tabletės arba skystos formos.

Žolė naudojama depresijai gydyti, o daugelis mokslininkų teigia, kad ji turi beveik tokį patį poveikį kaip antidepresantai. Jei įtariate, kad sergate hipertenzija, pasigaminkite žolelių arbatos. Neieškokite nereceptinių vaistų nuo aukšto kraujospūdžio. Taip pat nedarykite aspirino vartojimo nuo aukšto kraujospūdžio įprasta praktika. Tačiau jonažolių problema yra ta, kad daugelis kitų junginių nesugeba su ja sąveikauti. Tai reta vaistažolėms, bet tai nėra faktas, kurio nereikėtų pamiršti. Sąrašas tikrai ilgas, todėl geriausia su juo susipažinti prieš pradedant gerti.

3. Valerijonas, kai jūsų kūnas nenori ilsėtis

Valerijonas

Valerijonas yra žolė, kilusi iš Europos ir kai kurių Azijos dalių, tačiau šiandien jo galima rasti ir Šiaurės Amerikoje. Valerijono šaknis vartojama dedant į arbatą ar biokosmetiką. Šiais laikais žolė dažniausiai vartojama esant miego problemoms, ypač žmonėms, kenčiantiems nuo nemigos. Valerijoną taip pat galima išbandyti nuo nerimo ir psichologinio streso, tačiau nėra pakankamai mokslinių įrodymų, patvirtinančių šias savybes.

Manoma, kad reguliariai vartojant valerijoną, užmigimo laikas gali sutrumpėti maždaug 15–20 minučių. Be to, jis veikia panašiai kaip vaistažolių tabletės nuo aukšto kraujospūdžio. Be to, žolė gerina ir miego kokybę. Mokslininkai mano, kad 400-900 mg. Geriausiai veikia valerijono ekstraktas, išgertas iki 2 valandų prieš miegą. Daug geriau nei valerijonas veikia esant aukštam kraujospūdžiui. Tai taip pat sumažina neurogeninės hipertenzijos protrūkių dažnį. Žmonės, kurie tik pradeda jį naudoti, turėtų turėti omenyje, kad jų organizmui gali prireikti iki 4 savaičių, kad pajustų naudą.

4. Levandos – geresnei nuotaikai dienos metu

Levandos

Kai sakome levandą, daugumai žmonių tai asocijuojasi su violetine spalva arba stipriu kvapu. Ar žinojote, kad levandų eterinis aliejus pastaraisiais metais tampa vis populiaresnis? Taip yra dėl jo unikalaus gebėjimo padėti esant nervų problemoms. Jis taip pat turi stiprių priešuždegiminių savybių. Jis veikia lygiai kaip česnakas esant aukštam kraujospūdžiui.

Tradiciškai levandos buvo naudojamos neurologinėms problemoms, tokioms kaip migrena, stresas, nerimas ir depresija, paveikti. Amerikiečių mokslininkai nustatė, kad žmonės, kurie vartojo 80 mg. levandų eterinis aliejus namų kvapui, jaustis labiau atsipalaidavęs. Jie jaučiasi labiau subalansuoti, mažina nerimą ir geriau miega. Be to, šis metodas yra labai paprastas naudoti ir neturi žinomo šalutinio poveikio pavojaus.

Tai padeda sumažinti arterinės hipertenzijos simptomus. Norėdami sumažinti stresą ir pagerinti miegą, prie lovos pastatykite eterinių aliejų difuzorių. Įjunkite jį naktį prieš eidami miegoti arba miegodami – pasirinkimas yra jūsų. Pasigaminkite puodelį šiltos levandomis kvepiančios arbatos ir mėgaukitės balansu aplink jus.

5. Ramunėlės – ramiai po įtemptos dienos

Ramunėlės

Dauguma mokslininkų ramunėlę sieja su miego gerinimu. Taip yra dėl to, kad jame yra antioksidanto, vadinamo apigeninu. Jo vaidmuo yra palaikyti tam tikrų smegenų receptorių, dėl kurių jaučiamės mieguisti, funkcijas ir surišimą. Tokiu būdu jis gali mums padėti tais laikais, kai sunku užmigti. Tačiau tradicinėje lietuvių medicinoje naudingosios ramunėlių savybės tuo nesibaigia.

Mažiau žinomos ramunėlių naudos sveikatai ir širdžiai yra šios:

 • Ramunėlės padeda skrandžio veiklai, gerina virškinimą ir mažina dujų perteklių.
 • Žolė taip pat turi priešuždegiminį poveikį. Gali skatinti žaizdų gijimą.
 • Tai gali padėti nuo prakaitavimo, kai labai karščiuojate, peršalote ar sergate gripu.
 • Tai natūralus validol vartojimo nuo aukšto kraujospūdžio pakaitalas.
 • Kur kas geriau ramina širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą nei aspirinas nuo aukšto kraujospūdžio.

6. Verbena – vaistų nuo aukšto kraujospūdžio mersedesas!

Verbena

Verbenų eterinis aliejus labai padeda esant psichologiniam stresui. Neatsitiktinai tai priedas prie įvairių rūšių „raminančių“ arbatų. Kaip ir levandas, verbeną galite naudoti kaip namų kvapą, kuris suteikia gaivumo ir atsipalaidavimo jausmą. Jo junginiai taip pat padeda subalansuoti hormonus, ypač susijusius su nervų raminimu. Ši žolė tikrai gali būti jūsų draugas streso ir nerimo metu!

7. Melisos arbata už prieinamą ir greitą ramybę

Melisos

Melisa itin populiari Pietryčių Europoje. Žolė yra žinoma dėl savo raminamųjų savybių, ypač iš arbatų, kurias galima įsigyti net mažiausiame prekybos centre. Jis subalansuoja nervų sistemą ir padeda jaustis ramesniems ir subalansuotiems. Jis gali skatinti ramybę esant nemigai, dirglumui, migrenai, depresijai ir nerimui. Lengviausias būdas išbandyti melisą yra arbatos pavidalu. Jis veikia beveik taip pat, kaip vaistažolių aukšto kraujospūdžio tabletės. Kaip minėta, jį galima įsigyti beveik kiekviename prekybos centre už itin prieinamą kainą.

Imk lėčiau!

Kad ir kiek rūpesčių užgultų jūsų galvą, stenkitės pasiekti psichinę ramybę ir tikėkite, kad viskas bus gerai. Patikėkite, kad tai gerai, ir išsivirkite puodelį raminančios arbatos su viena iš aukščiau paminėtų žolelių!

Sunkesniais atvejais ir paūmėjimo atvejais visada galite pasikliauti vaistažolių lašais su melisa Welltone. Jų natūrali sudėtis užtikrina ramybę ir gerą širdies ritmo pusiausvyrą. Jie yra pageidaujamas klientų pasirinkimas dėl greito ir saugaus veikimo bei prieinamos kainos Lietuvoje. Daugeliu atvejų viskas susitvarkys – niekada nežinai, kas yra už kampo.

Sveikata Grozis