Sveikas + Gražus (natūralus būdas) = ​​įmanoma misija!

sveikata grozis moteris su gėlėmis 3Esame būrys artimų draugų ir žinomų savo veiklos sričių profesionalų. Nusprendėme sutelkti pastangas ir patirtį, kad sukurtume šią internetinę platformą ir skaitmeninį leidinį apie natūralius būdus, kaip pasiekti harmoniją tarp vidinio ir išorinio savęs.

Savo informacinę platformą pavadinome Sveikata-Grozis. Jos tikslas – teikti klientams ir skaitmeninių paslaugų vartotojams naudingą informaciją. Tai susiję su natūraliais būdais palaikyti asmeninę estetiką ir gerą bendrą kūno būklę. Taip pat norime suteikti žmonėms prieigą prie pagrindinių faktų apie biokosmetiką ir produktus.

Jie susiję su šiomis gamtai draugiško gyvenimo būdo kategorijomis:

  • Grožis: kiekvienam žmogui svarbu išlaikyti individualų stilių. Gyvename amžiuje, kai viešpatauja socialinė žiniasklaida. Asmenybė buvo iškelta į kultą. Ji yra produktas, kurio norime, kad pasaulis norėtų. Būtent todėl turėtume pasirūpinti gera veido ir kūno odos, plaukų ir figūros išvaizda.
  • Sveikata: kai mūsų kūnas nejaučia tonuso, mūsų grožis iš karto tai atsispindi. Turime išmokti rūpintis įvairiomis mūsų kūno sistemomis.
  • Poveikis apetitui: Nutukimas yra rimta problema, kuri yra tiesiogiai pavojinga sveikatai. Ne visi gimsta turėdami tobulą juosmens apimtį. Bet kiekvienas pasirenka, kaip valgyti ir kiek judėti.
  • Detoksikacija: užteršta aplinka didžiuosiuose miestuose daro itin neigiamą įtaką mūsų bendrajai būklei. Tam reikia laiku imtis priemonių ir reguliariai atlikti procedūras, skirtas visiškai išvalyti kūną ir kepenis nuo toksinų.
  • Intymumas: koks būtų žmogus be savo draugo? O romantiškus santykius tarp mūsų kartais reikia pakurstyti. Visada yra natūralus būdas rasti kelią vienas pas kitą ir vėl įžiebti aistros žarijas.
  • Kitos su sveika gyvensena susijusios temos: Žmogaus kūnas yra sudėtingas mechanizmas, kuriame kiekviena sistema ir organas atlieka pagrindinį vaidmenį. Turime išmokti suprasti, kaip jie veikia. Ypač jei norime jį paveikti natūraliai.

Natūrali estetika yra bendras tikslas!

sveikata grozis moteris su gėlėmis 2Bendras Sveikata-Grozis redakcijos interesas yra tai, kad mes visada pasitikėjome Motina Gamta ir jos produktais. Jie gali būti naudojami mūsų sveikatai, fizinei formai ir savigarbai gerinti.

Todėl nusprendėme šią aistrą paversti tuo, kas gali padėti daugeliui kitų žmonių. Tarp mūsų yra medicinos darbuotojų, žurnalistų ir biologų. Tačiau visų pirma esame žmonės, kurie nenustoja ieškoti natūralių būdų, kaip teigiamai paveikti gyvenimo kokybę. Ir mes norime jais pasidalinti su jumis.

Daugiau nei 210 000 lankytojų per mėnesį

Daugiau nei 45 000 socialinių tinklų sekėjų

Informacija 5 kalbomis, prieinama daugiau nei 30 šalių

 

Mūsų vertybės ir principai apima:

  1. Atsitiktinis smalsumas ir atradimo dvasia viskam, kas nauja.
  2. Nuodugnus tyrimas visomis temomis, susijusiomis su natūraliais gražinimo metodais ir subalansuotu gyvenimo būdu;
  3. Asmeninis pasitenkinimas ir bendra laimė, pasiekta dėmesiu, rūpesčiu ir pastangomis;

Natūralaus grožio ir stiliaus misija šiais laikais

sveikata grozis moteris su gėlėmisMes, Sveikata-Grozis komanda, tikime, kad reguliarus natūralių produktų naudojimas yra geriausias sprendimas, kurį galite priimti. Ypač jei norite išlaikyti gerą sveikatą ir visavertį gyvenimo būdą. Tai svarbu tais laikais, kai rinka tiesiogine prasme užtvindyta kosmetikos gaminiais, daugiausia sudarytais iš cheminių ir dirbtinių medžiagų.

Todėl pagrindinis mūsų tikslas – laisvai dalytis informacija apie biokosmetikos produktus, kurie yra prieinami internete. Tai mūsų misija. Skirkite visą savo laiką ir pastangas kurdami šią svetainę. Tikime, kad tai padės išsirinkti jums tinkamiausią pasirinkimą.

Tikimės, kad prisidėjome prie jūsų, vartotojų, ieškant tinkamiausio jūsų problemos sprendimo. Nepriklausomai nuo jo kilmės ir tipo.

Nes norime būti revoliucijos dalimi, kuri padarys gyvenimą vertingesnį, prasmingesnį ir kokybiškesnį. Ir mes norime tai padaryti kartu!

Ir čia yra šiek tiek daugiau informacijos apie mus:

Kazimiera Vidas, 39 – Vyriausiasis redaktorius ir autorius

Kazimiera VidasKazi, kaip ji mielai mėgsta vadintis, pavadinta gėlės vardu. Ji suteikia mūsų komandai nuojautos, stiliaus ir subtilumo. Ji baigė FJMK su profiliu „Televizinė žurnalistika“, kuriame pasirinko specializaciją kultūros srityje. Daug metų ji praktikavo savo specialybę įvairiose mūsų šalies žiniasklaidos priemonėse, dažniausiai eidama redaktorės ir vyriausiosios redaktorės pareigas. Jai patinka Viduržemio jūros virtuvė, o kadangi neseniai ištekėjo, receptus jau pradeda naudoti vis dažniau. Mėgsta lankytis parodose ir koncertuose. Jame gyvena tikras roko gerbėjas.

Viltautas Mindaugas, 28 – Grožio, sveikatos ir apetito redaktorius ir autorius

Viltautas MindaugasViltautas yra vyriškas berniukas. Tai įkvepia pagarbą visiems, kurie girdi galingą dviračio riaumojimą, kuris kiekvieną darbo dieną mielai stovi priešais biurą. Tačiau tai neturėtų jūsų suklaidinti, nes jis yra mokslo žmogus – pirmoji ir stipriausia jo meilė. To įrodymas – Vilniaus universiteto „Biotechnologijos“ specialybės absolvento diplomas. Taip pat dirbo Vokietijoje genų inžinerijos srityje veikiančioje įmonėje. Tai puikus tobulos raumenų skaidulų ir smegenų ląstelių simbiozės pavyzdys.

Grazina Stanislovas, 33 – Redaktorius „Detox“, „Intymumas“, „Kita“ ir autorius

Grazina StanislovasGrazina Nacionalinėje dailės akademijoje baigė „Knygų ir spaudos grafikos“ studijas. Daug metų ji dirbo grafinio dizaino srityje ir kaip sveikos gyvensenos straipsnių rašytoja. Laisvas laikas skiriamas iliustracijų kūrimui ir pasakų sugalvojimui. Jis mėgsta keliauti ir save apibūdina kaip „svaigantį“. Be jos mūsų komanda būtų viena idėja mažiau spalvinga.

Tegul asmeninė estetika veda mus į priekį kartu!

Jei žmogus nori pakeisti pasaulį, jis visada pirmiausia turi pradėti nuo savęs. Savęs tobulinimas naudojant natūralius metodus ir priemones bei asmeninis pavyzdys yra geriausias būdas daryti įtaką.

Sužinokime apie juos daugiau ir augkime kartu!

Jei norite sužinoti daugiau apie mus arba turite klausimų apie medžiagas ir gaminių apžvalgas, galite susisiekti su mumis kontaktų puslapyje!

sveikata grozis logoMūsų tinklaraštyje rasite naudingos informacijos ir patarimų sveikesniam ir gražesniam gyvenimui.

Specialiai jums atrinkome:

Posts not found