Būdami namuose sudeginkite 500 kalorijų

Skaitymo laikas: 5 min

Būdami namuose sudeginkite 500 kalorijų

Daugelis žmonių kenčia nuo antsvorio, tačiau įtempta kasdienybė ir įtemptas grafikas dažnai neleidžia aktyviai sportuoti. Todėl daugelis jų ieško pritaikomų ir efektyvių judėjimo galimybių namų aplinkoje. Taip sutaupoma ne tik laiko, bet ir išlaidų.

Kitose keliose pastraipose apžvelgsime keletą populiariausių, naudingiausių ir veiksmingiausių būdų, kurie gali padėti sudeginti daugiau nei 500 kalorijų. Variacijos yra skirtingos, o siūlomi pratimai ir veiksmai yra tik dalis to, ką galėtumėte padaryti norėdami pagerinti savo išvaizdą, pakelti tonusą ir pašalinti nereikalingą įtampą. Kad poveikis būtų dar greitesnis, įtraukite Redusizer į savo kasdienybę.

Nėra geresnio būdo sudeginti 500 kalorijų per dieną namuose, nei atlikti įvairius pratimus. Kiekvieną dieną galite išbandyti naują, kad nustatytumėte, kuris geriausiai atitinka jūsų kūno poreikius ir pajėgumus. Yra kardio, joga, vaikščiojimas, bėgimo takelis ir daug daugiau! Papildomi dietos pakeitimai taip pat padės išvengti nutukimo. Jūs taip pat turite būti atsargūs. Puodelis juodos kavos per dieną suteikia energijos ir pagerina medžiagų apykaitą, tačiau 3 ar daugiau kavos gali pakenkti sveikatai.

Kaip namuose sudeginti 500 kalorijų per dieną? Ar geriau vaikščioti 30 minučių, ar šokinėti ant bėgimo takelio? Ar joga gali padėti man įgyti formą? Kokius teisingus mitybos pokyčius turėčiau daryti? Ar galiu atsikratyti 500 kalorijų per valandą?

Sužinokite, kaip sudeginti 500 kalorijų per dieną, skaitydami mūsų straipsnį!

10 patarimų, kaip pašalinti 500 kalorijų iš savo meniu

10 patarimų, kaip pašalinti 500 kalorijų iš savo meniu

Štai 10 ekspertų mitybos patarimų, kaip iš savo dienos meniu pašalinti 500 kalorijų:

  1. Valgykite sumuštinį salotų pavidalu. Dvi didelės duonos riekelės su majonezu gali pridėti iki 550 kalorijų – vietoj to valgykite jas kaip salotas.
  2. Rinkitės juodą kavą. Grande Latte (kofeinas su daug pieno) be pridėto cukraus sudaro 220 kalorijų, o juodos kavos puodelyje – 2. Jei paprastai išgeriate du puodelius su trupučiu saldiklio, sutaupote mažiausiai 500 kalorijų.
  3. Kramtykite lėčiau. Kiekvieną kąsnį kramtydami du kartus lėčiau, kaip įprasta, galite jaustis sotesni su mažiau maisto. Tyrimai rodo, kad galite sumažinti kiekvieno valgio suvartojimą 100–120 kalorijų, pašalindami beveik 400 perteklinių kalorijų per dieną, ir taip pasisotinti vartodami mažiau maisto.
  4. Numalšinkite troškulį vandeniu ir citrina, o ne gazuotus gėrimus. Sutaupysite beveik 200 kalorijų už kiekvieną praleistą sodą ir lengvai sudeginsite 500 kalorijų.
  5. Valgykite vakarienę namuose, o ne išeikite. Tyrimas parodė, kad žmonės, kurie ruošė vakarienę namuose, suvartodavo maždaug 140 kalorijų mažiau nei tie, kurie paprastai užsisakydavo, pietaudavo ar pašildydavo paruoštus patiekalus. Pasigaminkite pusryčius ir pietus ir sumažinsite suvartojamų kalorijų kiekį.
  6. Valgyk Lėtai. Remiantis Amerikos mitybos ir dietologijos asociacijos žurnale paskelbtu tyrimu, sumažinus valgymo tempą, per vieną valgį suvartosite iki 300 kalorijų mažiau. Per vieną dieną namuose galite lengvai sudeginti 500 kalorijų.
  7. Miegokite 7-8 valandas per naktį. Sudeginsite mažiausiai 300 kalorijų. Tyrimai rodo, kad miego trūkumas ne tik lėtina medžiagų apykaitą, bet ir padidina apetitą saldumynams. Tyrimas parodė, kad žmonės, kurie miegojo 4 valandas per naktį, suvartojo 300 kalorijų daugiau nei tie, kurie miegojo 7-8 valandas. Gerai pailsėję žmonės taip pat daug dažniau sportuoja, o net trumpa treniruotė gali pašalinti 200 kalorijų.
  8. Greitai vaikščiodami sudeginkite 500 kalorijų per dieną. Pridėjus greitą ėjimą trumpais atstumais, sudeginsite iki 20 % daugiau kalorijų – net ir greitesniu tempu. Tai reiškia, kad 1 valandos pasivaikščiojimas gali lengvai sudeginti papildomai nuo 90 iki 120 kalorijų. Patekimas į šaltą orą taip pat padeda padidinti organizmo jautrumą hormonui leptinui. Tyrimo dalyviai, kurie 3 valandas per dieną praleido šaltyje, sudegino 250 papildomų kalorijų.
  9. Vietoj mėsos valgykite daugiau grybų. Žmonės, raudoną mėsą pakeitę grybais, suvalgė 444 kalorijomis mažiau. Jie taip pat valgė tiek pat ir jautėsi taip pat sotūs. Šį procesą galite papildomai sustiprinti naudodami Delislim. Jų veikimas yra greitas ir panašus į keto dietą. Jų kaina taip pat labai patogi oficialioje svetainėje.
  10. Naudokite mažesnius indus. Jei naudosite mažesnes lėkštes, suvalgysite iki 25% mažiau. Tai reiškia, kad valgydami apie 550 kalorijų per dieną galite sutaupyti apie 420 kalorijų. Geriausia dalis? Jausitės ne alkani, bet mažiau išsipūtę.

Namų fitneso pratimai

Yra keletas pagrindinių ir labai veiksmingų pratimų, kurių jums nereikia būti sporto salėje ar turėti specializuotą treniruočių režimą. Šie pratimai idealiai tinka namų aplinkoje, todėl jums nereikia gaišti laiko ir išteklių juos atliekant reguliariai, kad sudegintumėte kalorijas.

Širdies ir kraujagyslių pratimai (kardio)

Širdies ir kraujagyslių pratimai (kardio)

Šio tipo pratimai yra organizmo kietųjų riebalų deginimo pagrindas ir taip išsivaduoja nuo perteklinio svorio. Geriausias intensyvios kardio treniruotės pavyzdys yra energingas bėgimas arba ėjimas greitu tempu 5 minutes. Galite jį apversti namuose, kad būtų maksimaliai patogus ir sutaupytumėte laiko, net kai esate biure. Jei nenorite išeiti į lauką arba neturite pakankamai laiko, galite tiesiog surengti intensyvų šokių seansą svetainėje, kartu su mėgstama muzika.

Kitas širdies ir kraujagyslių pratimų tipas yra važiavimas dviračiu ir plaukimas. Priklausomai nuo intensyvumo ir praleisto laiko, atliekant šiuos pratimus, sudeginama mažiausiai 200 kalorijų.

Atsispaudimai

Atsispaudimai

Atsispaudimai – dar vienas elementarus ir labai svarbus fizinis pratimas, padedantis ne tik sudeginti kalorijų perteklių, bet ir sustiprinti bei sustiprinti visą kūną, labiau veikiantis krūtinę ir tricepsą. Šis pratimas atliekamas gulint ant pilvo, o rankos ir kojos remiasi į grindis. Tada pakeliate kūną ir vėl nuleidžiate, neleisdami jam liesti žemės. Pratimas turi būti atliekamas ištiestomis kojomis atgal.

Norint pasiekti geriausių rezultatų, patartina pasidaryti bent 50 (moterims) arba 100 (vyrų) veido atramų. Tai nereiškia, kad reikia tai padaryti nedelsiant – bendrą įvykių skaičių galite padalyti į skirtingas serijas. Tarp jų galite pailsėti apie 2-3 minutes. Čia galite pamatyti daugiau pratimų suveržtam pilvukui.

Pritūpęs

Pritūpęs

Šio tipo pratimai yra laikomi vienu iš efektyviausių būdų deginti kalorijas ir stangrinti kojas bei sėdmenis. Todėl patartina juos įtraukti į savo dienos tvarkaraštį. Norėdami pradėti, atsistokite rankas už galvos. Nuleiskite kūną taip, lyg ketintumėte atsisėsti, kol pasieksite 45 ° kampą su grindimis. Stenkitės išlaikyti nugarą vertikaliai.

Treniruotėje rekomenduojama atlikti nuo 60 iki 80 pakartojimų, vėlgi, nebūtina to daryti iš karto. Vėlgi, pakartojimus galima suskirstyti į keletą rinkinių.

Atakos

Atakos

Geriausias pratimas, kurį galite derinti su pritūpimais ir atlikti namuose, yra pratimai. Tai pratimas, kuris įvairiomis kryptimis veikia kojas ir sėdmenis. Tai ne tik sugriežtina ir formuoja, bet ir daro juos sveikesnius ir patvaresnius. Treniruotės metu rekomenduojama atlikti 12 atakų. Norėdami pradėti, pasiskolinkite ruožą, lygų pečių plotiui.

Taip pat galite naudoti papildomus svorius. Jas reikia laikyti rankose delnais ant klubų. Tada dešine koja ženkite didelį žingsnį į priekį, o kairė koja lieka vietoje. Sulenkite abu kelius taip, kad dešinė šlaunys būtų lygiagreti grindims. Grįžkite į pradinę padėtį ir pakartokite kaire koja.

Kiek iš tikrųjų yra 500 kalorijų?

Galite sužinoti, kiek yra 500 kalorijų, pažiūrėję į kai kurių populiarių maisto produktų sudėtį. Pavyzdžiui, gabalėlis pepperoni picos arba 2 saujos žemės riešutų yra 250 kalorijų. Obuolys turi mažiau nei 80, o du gabalėliai keptos vištienos – apie 400. Taip pat naudinga žinoti, kiek sudeginama per dieną. Harvardo medicinos mokyklos duomenimis, 80 svarų sveriantis vyras sėdėdamas per 1 valandą sudegina apie 70 kalorijų.

Kai kurios mobiliosios programos padeda išmatuoti žingsnių skaičių per dieną ir sudegintos energijos kiekį. Žinoma, jūs visada galite sudeginti 500 kalorijų per dieną namuose vartodami W-Loss lašus. Jų sudėtyje yra daug sveikų ingredientų, tokių kaip papajos, žalioji arbata ir vitaminas B6, kurie suteiks jūsų kūnui energijos ir tonusą.

Sudeginkite 500 kalorijų per dieną namuose ant bėgimo takelio

Sudeginkite 500 kalorijų per dieną namuose ant bėgimo takelio

Bėgimo takelio naudojimas padeda pasiekti gerų svorio metimo rezultatų. Svarbiausia laikytis tam tikrų taisyklių, kai pradedame treniruotis. Svorio kontrolė ir 500 kalorijų sudeginimas namuose ant bėgimo takelio yra ilgalaikis darbas, reikalaujantis tam tikrų pastangų. Vartodami tinkamus maisto papildus galite palengvinti šį procesą ir išvengti pavojingų dietų.

Užlipimas ant bėgimo takelio yra tik 500 kalorijų per dieną sudeginimo namuose pradžia. Galite pradėti lėtai, bet padidinkite žingsnio greitį su kiekvienu pratimu. Tai pagreitins jūsų medžiagų apykaitą ir sustiprins detoksikacijos bei termogeninius procesus. Pasiruoškite anksčiau ar vėliau pradėti juo naudotis. Tik taip pasieksite gerų svorio metimo rezultatų.

Namuose lengva sudeginti 500 kalorijų per dieną

Geras mankštos režimas visada turi būti palaikomas subalansuota mityba. Kuo mažiau vartosite blogųjų riebalų ir cukraus – tuo geriau jausitės savo kūne. Nenusiminkite, jei pradedate lėtai. Iškelkite aukštus tikslus. Geriausia leisti kūnui priprasti prie šio proceso. Pakankamas skysčių kiekis taip pat padės namuose sudeginti 500 kalorijų per dieną.

Kalorijos sudegintos be mankštos

Kalorijos sudegintos be mankštos

Kitas sėkmingas ir plačiai praktikuojamas metodas, padedantis intensyviai deginti kalorijas namuose, yra susijęs su kasdienių užduočių atlikimu. Taigi iš tikrųjų daugelis žmonių degina kalorijas to nežinodami. Kiekvienas dulkių siurblio lašas, grindų plovimas, rankų plovimas, lyginimas ir lyginimas, namų dezinfekcija yra veikla, kuri, be to, kad visada atliekama namuose, sudegina didelį kiekį riebalų ir dėl to pasišalina kilogramai. perteklius iš organizmo.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, reikėtų paminėti ir dietą. Norint išlaikyti gerą kūno būklę, nebūtina laikytis sunkių, varginančių ir ilgų dietų. Tiesiog stenkitės gerti daug skysčių (bent 2 litrus per dieną, kad išvengtumėte dehidratacijos) ir venkite riebaus maisto, makaronų ir saldumynų. Būkite atsargūs, kuriuos maisto produktus įtraukite, nes kai kurie iš jų neturi vietos jūsų racione! Be to, svarbu priimtiną maisto kiekį paskirstyti keliomis porcijomis, atkreipiant dėmesį, kad valgyti mažiau, bet dažniau. Taip optimizuosite medžiagų apykaitą ir jūsų kūnas pradės deginti daugiau kalorijų per dieną. Jie alpsta, kai angliavandeniai yra mūsų draugai, o kai priešai. Ir būkite atsargūs, kad nesilaikytumėte jokių sveikatai pavojingų dietų! Statyk dėl sveikos mitybos.

Jei laikysitės šių paprastų patarimų ir derinsite juos su Homemade Movement ir Keto Diet, galėsite lengvai sudeginti daugiau nei 500 kalorijų per dieną.

Sveikata Grozis