5 paprasti ir natūralūs būdai išvengti plaukų slinkimo

Skaitymo laikas: 4 min

5 paprasti ir natūralūs būdai išvengti plaukų slinkimo

Senovės indėnai tikėjo, kad plaukų ilgis yra sielos gylio matas. Kita vertus, airiai mano, kad tik tie žmonės, kurie tiesiogiai bendrauja su tamsiosiomis jėgomis, laikosi per trumpo kirpimo, nes tai primena siaubo trykštantį ežiuką. Vokiečiai ir skandinavai, žadėdami keršyti, dažnai nesikirpo plaukų, kad neprarastų reikiamo gyvybingumo.

Plaukų dažymas taip pat turi savo simboliką. Dauguma šventųjų ant 7–8 amžių Bizantijos ikonų piktogramose pavaizduoti šviesiaplaukiai arba baltaplaukiai. Manoma, kad tai būdinga vaikams, naiviems, patiklūs, dieviška šviesa ir nemirtingumas. Kita vertus, rudi plaukai laikomi asmens, kuriam jie priklauso, vidinės jėgos nešėja.

Medaus raudonumo garbanos siejamos su meilės deive Venera. Kadangi ji nebuvo žinoma kaip pati ištikimiausia, ši spalva dažnai siejama su neištikimybe, paslėptu demoniškumu ir ištvirkimu. Manoma, kad damos, turinčios ryškesnį raudoną toną, turi ryšį su pomirtiniu gyvenimu jo teigiama ir neigiama apraiška. Venecijos menininkai kurtizanes dažnai dažydavo raudonais plaukais.

Juodaplaukiai taip pat turi neigiamą reputaciją. Viduramžiais jie buvo laikomi velnio ir raganų vaikais. Prieš sudeginant ant laužo, viso žmogaus kūno plaukai buvo nuskusti, kad pašalintų piktąsias jėgas. Senasis Biblijos Testamentas pataria kirpti plaukus psichikos ligoniams. Budistų vienuoliai daro tą patį, bet kaip savo sielos dalelę visatai.

Negalima paneigti, kad kai mūsų plaukai turi natūralų blizgesį, elastingumą ir tvirtumą, mes patys atrodome gražesni. Bet kodėl tiek daug žmonių kenčia nuo plaukų slinkimo? Sužinokite, kaip su tuo kovoti. Tarp natūralių produktų, kuriuos galite naudoti, yra Oilme Botanical Care.

Ką turėtume žinoti apie plaukų slinkimą?

plaukų slinkimą

Plaukai rodo ne tik asmeninį žavesį, bet ir mūsų savijautą bei sveikatą. Tai atskleidžia grynai fiziologinį tam tikrų vitaminų ir elementų, tokių kaip kalio, kalcio, cinko, geležies, Omega-3 ir kolageno, trūkumą organizme. Skirtingos šukuosenos ir plaukų spalvos atskleidžia mūsų individualumą. O gera ar bloga plaukų būklė gali būti didelės ar žemos savigarbos priežastis. Jei gyvenate įtemptą miesto gyvenimo būdą ir ne visada turite laiko pasirūpinti įspūdingos šukuosenos formavimu, nesijaudinkite. Yra greitų gudrybių, kaip uždengti nešvarius plaukus, kurias gali lengvai panaudoti kiekvienas.

Plaukų slinkimas yra sveikatos problema, kurios negalima pamiršti ir negydyti. Tai dažniau pasitaiko vyrams. Tačiau moterims tai sunkiau priimti. Tai gali sukelti žemą asmeninę savigarbą ir asmeninį diskomfortą. Tyrimai rodo, kad normalu, kai per vieną dieną nuo mūsų galvos nukrenta vidutiniškai 60–100 plaukų. Jei ant savo šepečio pastebėjote didesnį skaičių nei įprastai, pabandykite į savo savaitės meniu įtraukti daugiau supermaisto produktų stipriems ir žvilgantiems plaukams. Natūralią plaukų kaukę galite lengvai sumaišyti namuose.

Pagrindinės plaukų slinkimo priežastys

plaukų slinkimo priežastys

Plaukai seka natūralų augimo ir slinkimo periodų ciklą. Jų yra lygiai 3. Jų trukmė nėra vienoda. Jei prieš mėnesį ar du mėgavotės vešliais ir blizgančiais karčiais, o dabar jie staiga pradėjo retėti, nesijaudinkite. Tai visiškai normalu.

Čia yra 3 plaukų augimo fazės:

  1. Aktyvaus augimo fazė (Anagenas): Aktyvaus ląstelių dalijimosi laikotarpis, dėl kurio greitai auga nauji plaukai ant galvos. Trunka 4-8 savaites.
  2. Pereinamoji fazė (katagenas): naujų plaukų augimo procesas palaipsniui lėtėja. Šaknys susitraukia, matomai išsiveržia galvos paviršiuje. Tai trunka apie 2-3 savaites.
  3. Poilsio fazė (telogenas): plaukai nusilpsta ir pradeda slinkti. Seniausi liejasi. Folikulas giliai nugrimzta į galvos odos dermą ir ruošiasi naujam augimo periodui. Jis trunka ilgiausiai – nuo ​​2 iki 4 mėnesių.

Ir kai kurios iš pagrindinių plaukų slinkimo priežasčių yra šios:

  • Kasdienio streso buvimas. Plaukų slinkimas gali atsirasti dėl rimtesnio ir ilgesnio fizinio ar psichinio streso. Padidėja tam tikrų hormonų hormonų koncentracija, atsiranda hormonų disbalansas ir vėlesnis plaukų slinkimas.
  • Reguliarus žemos kokybės kosmetikos naudojimas. Jei iki šiol nebuvote įpratę skaityti produkto sudedamųjų dalių, laikas pradėti. Gražūs, sveiki ir žvilgantys plaukai reikalauja priežiūros ir kokybiškos kosmetikos. Daugelis šampūnų, kaukių ir plaukų kondicionierių sukelia niežėjimą, galvos odos pleiskanojimą, bendrą plaukų pažeidimą ir ištisų plaukų sruogų slinkimą.
  • Didėjantis amžius. Kiekvienas iš mūsų turi priprasti prie minties apie amžiaus kaupimąsi ir jo pasekmes. Metams bėgant jis tampa baltas, praranda pigmentaciją ir tam tikru momentu pradeda lašėti.

Tam tikrų medžiagų trūkumas organizme!

Kad mūsų organizmas normaliai vystytųsi, jam reikia įvairių vitaminų, mineralų, geležies, seleno ir kitų medžiagų. Jei jums įdomu, kodėl jūsų plaukai stori, bet nuo mažens turėjote žilų plaukų, greičiausiai jums reikia vitamino B12. Taip pat gali būti, kad plaukų slinkimas atsiranda dėl geležies trūkumo, tačiau dėl šių dalykų reikia kreiptis į asmeninį gydytoją. Esant įvairiems trūkumams, rekomenduojama keisti mitybą ir taikyti specializuotas natūralias priemones plaukų formavimui ir maitinimui.

Žemiau pateikiame 5 paprastus ir visiškai natūralius plaukų slinkimo prevencijos būdus.

#1. Reguliarus švelnus galvos odos masažas!

švelnus galvos odos masažas

Masažas yra vienas geriausių būdų pagreitinti medžiagų apykaitą ir kraujotaką. Tai paskatins kraujo tekėjimą į galvos odą. Greitas medžiagų apykaita taip pat lemia greitą ląstelių regeneraciją. Reguliariai atlikdami atpalaiduojančius ir šildančius masažus tikitės, kad plaukai greitai išsausės.

#2. Gydymas eteriniais aliejais

eteriniais aliejais

Natūralūs produktai yra vienas iš naudingiausių būdų pagerinti išvaizdą ir bendrą kūno būklę. Eteriniai ir kvapnūs aliejai yra vieni iš galingiausių būdų teigiamai paveikti jūsų karčius. Tarp stipriausių jų yra rozmarinų, sezamų, levandų, alyvuogių aliejaus, kokosų, migdolų ir rožių damascena. Nedidelį kiekį bet kurio ištepkite ant delnų. Tada pirštų galiukais švelniai įtrinkite sukamaisiais masažuojamaisiais judesiais į galvos odą. Taip ne tik atremsite plaukų slinkimą, bet ir patirsite dvasinį malonumą. Ant viršaus uždėkite dušo kepuraitę ir palikite plaukus tokius maždaug 30-40 minučių ir nuplaukite tik drungnu vandeniu.

#3. Vaisių ir daržovių naudojimas!

Vaisių ir daržovių

Dauguma vaisių ir daržovių turi akivaizdžiai gerą poveikį plaukams. Pasistenkite į savo meniu įtraukti daugiau jų. Jei to nepakanka, atlikite procedūrą su šviežiai spaustais greipfrutais, česnakais, svogūnais, citrinomis ar vynuogių sultimis. Užsidėkite maudymosi kepuraitę ir taip nakvokite. Kitą dieną nuplaukite šampūnu.

#4. Gerkite daugiau žolelių arbatos!

Gerkite daugiau žolelių arbatos

Mūsų tėvynėje gausu daug naudingų žolelių. Pasinaudokite šia gausa. Jie plačiai naudojami ne tik liaudies, bet ir tradicinėje medicinoje. Pabrėžkite tuos, kuriuose yra daug antioksidantų, pavyzdžiui, rozmarinų, dilgėlių, imbiero, žaliosios arbatos, džiovintų bulgarinių rožių lapų. Plaukų žvilgesiui, elastingumui ir tvirtumui itin naudingos ir medetkos, ramunėlės, jonažolės, petražolės.

#5. Venkite pernelyg griežtų šukuosenų!

Venkite pernelyg griežtų šukuosenų

Pernelyg ištempta šukuosena susilpnina plaukus ir juos išsekina. Tai netgi gali sukelti galvos skausmą. Nepersistenkite su tamprėmis ir plaukų segtukais. Šio tipo formavimas ir formavimas gali atrodyti įspūdingai, tačiau sutrikdo normalią kraujotaką ir kraujo tiekimą plaukams. Geriau jau daugelį metų džiaugtis sveikais plaukais, nei galvoti, kaip užmaskuoti ankstyvą nuplikimą.

Užauginkite vešlius karčius natūraliu gyvenimo būdu!

natūraliu gyvenimo būdu

Kosmetikos gaminiuose dažnai yra kenksmingų cheminių medžiagų, kurios palaipsniui kenkia galvos plaukų ir jų folikulų sveikatai ir vientisumui. Taikyti natūralius produktus ir atlikti procedūras, kurios išryškina natūralų grožį natūraliais produktais. Geras lengvo plaukų formavimo ir formavimo produkto pavyzdys yra Oilme Botanical Care.

Sveikata Grozis