Vaistažolės potencijai ir vaisingumui

Skaitymo laikas: 8 min

Vaistažolės potencijai ir vaisingumui

Seksas yra pati intymiausia patirtis, kuria gali dalytis du žmonės. Tačiau daugumai žmonių labai sunku apie tai kalbėti. Suvaržymai dažnai sukelia psichologinius sutrikimus, kurie savo ruožtu išreiškiami fiziologiniu aspektu. Tai gali būti tokios sąlygos kaip orgazmas, erekcijos sutrikimas ir nesugebėjimas patirti susijaudinimo.

Gamta pasirūpino, kad aprūpintų mus viskuo, ko reikia, kad sveikame kūne būtų sveikas protas. Turėtume dažniau kreiptis į ją, kai nerimaujame dėl pokalbių su artimaisiais. Konsultacijos su specialistu taip pat privalomos, jei paaiškėja, kad problemos yra grynai medicininio pobūdžio. O libido skatinimui visada galite pasinaudoti natūraliomis priemonėmis.

Šimtmečius nusistovėjusios naudingos libido skatinančios praktikos padėjo milijonams žmonių pagerinti savo veiklą lovoje. Dauguma jų veikia kraujotakos ir kraujotakos į dubenį bei lytinius organus skatinimo principu. Jie dirba tam, kad galėtume sėkmingai suteikti sau ir savo partneriui didžiausią malonumą ir gryną ekstazės dozę.

Tarp populiariausių iš jų yra senovės Indijos mokymas apie seksą ir žmonių santykius, vadinamas Tantra. Tai apima specialius pratimus ir praktikas, kurios yra pasiskolintos iš jogos. Taip pat galite pabrėžti tam tikrų maisto produktų ir gėrimų vartojimą, kad seksas būtų geresnis. Arba tiesiog daugiau pasikalbėkite su savo partneriu apie dalykus, kurie „kelia nuotaiką“ ir dalykus, kurie jus atstumia.

Žemiau šiame straipsnyje atrinkome žoleles, turinčias įrodytą stiprų poveikį mūsų seksualumui ir susijaudinimui. Dauguma jų tinka ir jam, ir jai. Jie skatina ir vaisingumą, ir potenciją, yra puikūs sterilumo pagalbininkai. Kalbant apie moteriškus hormonus. Pasinerkite į bendros meilės pasaulį dabar!

Turinys

Kokios žolelės didina stiprumą ir vaisingumą?

Gausus gamtai prieinamų priemonių asortimentas gali padėti palengvinti bet kokius negalavimus. Tai apima intymesnio seksualinio pobūdžio asmenis. Erekcijos ir orgazmo sutrikimai yra susiję ne tik su fiziologiniais, bet ir su psichologiniais veiksniais. Juos taip pat sunku pripažinti net artimiausiems asmenims.

Mūsų visuomenė gali būti pažengusi, bet daugelis kenčia nuo kliūčių. O mes esame geidžiamos ir vaisingos genties vaikai. Jei netikite, galite pavartyti Eve Levin 1991 m. mokslinio darbo „Seksas ir ortodoksų slavų visuomenė“ puslapius.

stiprumą ir vaisingumą

Štai kodėl gera žinoti, kad galime pasikliauti laiko patikrintais metodais. Žemiau atrinkome keletą patikrintų vaistažolių seksualinei ekstazei ir palaiminimui, kurios buvo naudojamos nuo seniausių laikų iki šių dienų. Jie turi teigiamą poveikį libido ir turi galimybę išlaisvinti mūsų psichiką nuo nereikalingų kliūčių.

Tačiau ką tiksliai žinome apie tokio tipo natūralius produktus, skirtus didesniam vaisingumui ir stiprumui? Kokios jų savybės lemia jų gebėjimą sustiprinti libido ir seksualinį apetitą? Kaip juos atpažinti? Kaip jie kovoja su nevaisingumu ir subalansuoja moteriškus hormonus? Ar jų bus rinkoje esančiuose gaminiuose?

Štai keletas naudingų žolelių savybių vaisingumui ir potencijai:

  • Jie padidina kraujo tekėjimą į dubenį, todėl lengviau patinsta reprodukciniai organai ir lengviau susijaudina.
  • Jie padidina seksualinį apetitą ir potraukį.
  • Jie daro mus patvaresnius lovoje.
  • Jie padeda mums pasiekti abipusį malonumą.
  • Jie suteikia energijos, jėgų ir pasitikėjimo savimi, pašalina stresą ir nerimą.
Ar žinojote, kad... Tantra daro seksą geresnį ir ilgesnį??

Tantra priklauso jogos mokymams ir beveik magišku būdu sujungia pagrindinius menus (poeziją, muziką, tapybą, šokį). Praktikos taip pat apima žinias apie teisingus kūno judesius, taip pat per patį seksualinį aktą. Šios praktikos sulaukė didelio populiarumo ir yra aprašytos daugybėje vadovų, tokių kaip Katherine Ann Harper ir Robert L. Brown „Tantros šaknys“.

Norint pasiekti maksimalų, beveik dievišką malonumą, reikia kelių mėnesių išankstinio pasiruošimo ir specialių mokymų. Jis yra holistinis kūnui ir apima raumenų tempimą ir judinimą. Taip pat ir sielos lankstumas. Pats intymus kontaktas itin ilgas, todėl gerai, kad nustatymas yra tinkamas ir paruoštas iš anksto. Naudojama daug eterinių aliejų. Vienas iš dažniausiai naudojamų bazinių aliejų yra argano aliejus.

Žemiau mes atrinkome keletą populiariausių ir galingiausių vaistažolių, kad sustiprėtų potencija ir vaisingumas. Kai kurios iš jų randamos ir gimtojoje teritorijoje. Dar kitos dar tik patenka į mūsų rinką, dėka daugybės natūralių priemonių ilgesniam seksui ir tikram abipusiam malonumui. Sužinokime, kas jie tokie.

L-argininas – amino rūgštis, be kurios nebūtų tikrų stiprių vyrų!

L-argininas yra aminorūgštis, kuri žmogaus organizme atlieka keletą funkcijų, iš kurių dvi yra ypač svarbios. Pirmasis susijęs su dalyvavimu kuriant specifinius baltymus. Kitas – padidinti azoto oksido – galingo neuromediatoriaus – kiekį kraujyje. Daugiau azoto oksido, cirkuliuojančio per jūsų sistemą, atpalaiduoja kraujagysles, o tai pagerina kraujotaką. Ši medžiaga taip pat yra atsakinga už įprastą varpos laikymo laiką erekcijos būsenoje. Pagreitina kraujotaką mažojo dubens srityje. Tiesą sakant, teigiamą poveikį pajusite beveik iš karto po vartojimo!

Kaip tai padeda libido? L-argininas pasirūpina geru energijos lygiu ir dienos tonusu. Jis pagreitina raumenų sintezę ir padeda pagerinti potenciją bei ištvermę lovoje. Padidina seksualinį potraukį ir potraukį. Jis naudojamas daugelyje natūralių produktų, kad pagreitintų ir padidintų potenciją. Vienas iš labiausiai klientų pageidaujamų Alfazone real vyriškų gaminių.

Korėjos raudonojo ženšenio šaknis – kaitina Maxo meilės aistras!

Korėjos raudonojo ženšenio šaknis

Ši žolė visame pasaulyje žinoma dėl savo gebėjimo skatinti abiejų lyčių libido. Taip yra dėl jame esančios didelės ginsenozidų koncentracijos, kurių poveikis panašus į testosterono. Raudonasis Korėjos ženšenis taip pat yra itin stiprus energijos šaltinis. Stiprina smegenų veiklą, gerina gebėjimą turėti gerą atmintį ir koncentraciją. Jie vartojami 0,5–3 g arbatos pavidalu, tarkuotų arba kaip patiekalo pagardai.

Kaip ženšenis padeda vaisingumui ir stiprumui? Tai prisideda prie azoto oksido išsiskyrimo organizme ir padidina kraujo tekėjimą į lytinius organus. Tai lemia jų lengvą ir nuolatinį išsiplėtimą. Tai pailgina abiejų lyčių malonumą, prisideda prie geresnės ištvermės. Tai yra daugelio natūralių produktų, apsaugančių nuo sterilumo ir geresnės moteriškų hormonų pusiausvyros, biologinės sudėties dalis. Tarp populiariausių iš jų – kapsulės abipusiam malonumui AlfaZone.

Peru maka – būk vaisingesnė ir stipresnė!

Maka gaminama iš to paties pavadinimo Peru augalo šaknies. Tikriausiai matėte jį savo mėgstamų ekologiškų sulčių parduotuvės kokteiliuose. Bet jūs galite lengvai naudoti maca namuose, kad pagerintumėte moterų hormonų pusiausvyrą ir vyrų ištvermę lovoje. Pridėkite maca latte į savo rytą, kad gautumėte daug psichinės ir fizinės naudos. Itin stipri žolė, suteikianti daugiau jausmingumo ir lengvo susijaudinimo. Taip pat galingas imunostimuliatorius, kuris teigiamai veikia abiejų lyčių sveiką seksualinį apetitą.

Kaip maca šaknis subalansuoja moteriškus hormonus ir gerina spermatogenezę? Maka augalo šaknis arba Lepidium meyenii padeda padidinti lytinių hormonų gamybą. Jis ramina menopauzės simptomus ir vyrų reprodukcinę sveikatą. Pašalina nervinę įtampą ir padidina seksualinį apetitą. Jį rasite Feronex biologiškai plėvele dengtų kapsulių vyrams turinyje.

Phallus Impudicus grybas – natūralus vyriškos jėgos ir potencijos įkūnijimas!

Phallus Impudicus grybas

Phallus impudicus, dar vadinamas „skunku“ ir „Dervišo grybu“, yra plačiai paplitęs drėgnuose pelkėtuose vietinių kalnų laukuose. Lietuvos mokslas jam suteikė „paprasto falo“ pavadinimą. O lotyniško pavadinimo vertimas reiškia „begėdiškas falas“. Jis priklauso valgomųjų bazalto grybų rūšiai ir atsiranda iš požeminio „kiaušinio“. Dangtelis iš pradžių pasidengia nemalonaus kvapo alyvuogių žalumo, lipniomis gleivėmis, kurios vilioja vabzdžius.

Šio tipo grybai yra saprobiniai ir lengvai dauginasi. Kai kurie Viktorijos laikų gyventojai, įskaitant Charleso Darwino anūkę Ettie, buvo taip pasibjaurėję ir sugėdinti dėl šių falinių grybų formos. Auštant jie puldavo juos lazdelėmis, o ne leido duoti vaisių ir skleisti sporas. Abejotina, ar tokie veiksmai galėtų padaryti didelį įspūdį Phallus Impudicus populiacijai. Jo stiprumas yra toks stiprus, kad jis plačiai naudojamas biologiniuose produktuose, siekiant sustiprinti vyriškumą ir libido. Dėl jo taikymo kraujagyslės lengvai išsiplečia ir pumpuoja daugiau kraujo į dubenį. Jis padeda išlaikyti erekciją ir geresnę ištvermę lovoje.

Kaip Phallus Impudicus grybas daro mus vyriškesnius ir stipresnius? Palengvina kraujagyslių išsiplėtimą, todėl kraujas laisvai cirkuliuoja lytinių organų srityje. Jis tonizuoja kūną ir kovoja su seksualine disfunkcija, todėl gerėja ištvermė.

Moliūgų sėklos – sveikai ir laimingai prostatai!

Moliūgų sėklos

Sėklos, ispanų kalba taip pat žinomos kaip pepitas, yra valgomosios moliūgų sėklos. Nesvarbu, ar mėgaujatės jais žaliais, ar moliūgų sviesto pavidalu, juose gausu maistinių medžiagų ir jie gali palaikyti prostatos sveikatą. Dėl šios priežasties moliūgų sėklos yra populiari liaudies medicinos priemonė, padedanti pašalinti vyrų reprodukcijos, šlapinimosi ir seksualines problemas.

Kaip moliūgų sėklos harmonizuoja vyrų prostatą ir reprodukcinę funkciją? Moliūgų sėklos yra prisotintos cinko ir kitų naudingų elementų, kurie skatina normalią reprodukcinę ir lytinę funkciją. Jie padeda normalizuoti šlapinimąsi ir gali priversti jus mėgautis visu vyriškumu. Net ir pačiame brandžiausiame amžiuje. Jį rekomenduoja urologai e Prostaline.

Močiutės dantys (Tribulus Terrestris) – ir močiutė žino, kaip!

Ajurvedoje plačiai naudojamas augalas Tribulus terrestris, Lietuvoje geriau žinomas kaip močiutės dantis. Jo šaknys, vaisiai ir žiedai yra naudojami atitinkamai siekiant padidinti vyrišką potenciją ir apsaugoti nuo sterilumo. Ekstraktas taip pat pagerina bendrą organizmo gyvybingumo ir energijos pojūtį. Tačiau tai naudinga ir moterims. Tai padidina libido ir padeda jiems mėgautis visišku abipusiu malonumu lovoje. Jie taip pat turi galimybę palaikyti visų kūno organų veiklą. Žolė taip pat yra galinga priešuždegiminė medžiaga ir naudinga prostatai.

Kaip žolė močiutės dantis daro mus geresniais meilužiais? Jis turi stiprų priešuždegiminį poveikį, kuris padeda palaikyti normalią diuretikų ir prostatos funkciją vyrams. Tačiau Tribulus terrestris taip pat skatina geresnį moterų seksualumą ir lengvą susijaudinimą, tačiau nėra pavojingas sveikatai. Jo yra daugelyje natūralių priemonių, skirtų daugiau seksualinės galios.

Jį galite rasti daugelyje lytį gerinančių produktų, tokių kaip Prostaline biologinės kapsulės.

Guaranos vaisiai ir šaknys – vaisingumo ir stiprumo žolė!

Guarana yra augalas, duodantis vaisius, nudažytus aistros spalva – kraujo raudonumu. Jis pavadintas pagal guarani gentį, gyvenančią prie Amazonės upės, kurios sėklas naudoja gėrimui gaminti. Šiandien sėklos ir ankštys vis dar naudojamos kaip vaisingumo, potencijos ir gero libido žolė. Žmonės guaraną vartoja per burną ir dėl nutukimo, dėl energijos, stipresnės atminties ir susikaupimo, taip pat kaip priemonę nuo sterilumo.

Kaip guarana padeda susidoroti su moteriškų hormonų pusiausvyra ir geresne spermatogeneze? Žolelių ir natūralių papildų enciklopedijoje: Leslie Brown ir Mark Cohen įrodymais pagrįstas vadovas jis apibūdinamas kaip „nuostabus natūralus libido, seksualinio apetito ir lyties stiprinimo stipriklis“.

Pipirmėčių eterinis aliejus – padeda ištverti lovoje!

Mėta yra žolė, turinti daug naudingų savybių. Tai nuostabi vėsinimo priemonė, pasižyminti stipriomis antibakterinėmis, priešuždegiminėmis ir dermą valončiomis savybėmis. Vietiškai tepamas ant odos lytinių organų srityje, jis kovoja su erekcijos ir seksualinės funkcijos sutrikimu. Tai padeda pagerinti vyrų ištvermę lovoje ir teikia abipusį malonumą. Jis taip pat veikia gero diuretiko kryptimi.

Kaip pipirmėtė daro mus stipresnius lovoje? Dėl savo nuostabių vėsinančių savybių pipirmėtė yra nuostabi žolelių pagalbininkė kovojant už geresnę potenciją ir prieš sterilumą.

Sao Palmetto (nykštukinė palmė) – vaistažolė libido, potencijai ir jėgoms didinti!

Sao Palmetto

Sao palmetto (Serenoa repens) yra nykštukinė palmių rūšis, kilusi iš pietryčių JAV. Jis taip pat randamas Pietų Amerikos šalyse. Augalo vaisiai dažnai naudojami papilduose, siekiant pagerinti prostatos funkciją, subalansuoti hormonų lygį ir užkirsti kelią vyriškam nuplikimui. Jis taip pat siejamas su kitais privalumais organizmui, įskaitant vidinio uždegimo sumažėjimą ir pagerėjusią šlapimo funkciją.

Kaip palmetto pjūklas palengvina vyrų šlapimo ir lytinę funkciją? Moksliškai įrodyta, kad Sao palmetto ekstraktas padeda brandiems vyrams pasiekti seksualinės ir prostatos harmonijos. Jį rekomenduoja urologai. Jis randamas daugelyje klientų pageidaujamų libido stiprinimo produktų, tokių kaip Feronex  biologinės kapsulės.

Aloe Vera – nuostabi priemonė moterų grožiui ir vaisingumui!

Aloe Vera

Alavijas yra populiari vaistažolė, padedanti geriau subalansuoti moteriškus lytinius hormonus. Tačiau tai taip pat veikia vyrų šlapimo funkcijos palengvinimo kryptimi. Augalas yra puikus būdas sveikesniems ir elastingesniems plaukams, taip pat natūralus būdas kovoti su amžiaus dėmėmis. Tai padeda vidiniam ir išoriniam kūno valymui nuo parazitų ir kenksmingų mikroorganizmų.

Kaip alavijas daro mus vaisingesnius ir padeda kovoti su vyrų nevaisingumu? Šis augalas turi nuostabų gebėjimą detoksikuoti kūną ir odą. Štai kodėl jis yra daugelio biokosmetikos gaminių sudėties dalis. Tai taip pat padeda vyrų ir moterų sveikatai. Jį galite rasti AlfaZone biokapsulėse, skirtose palengvinti prostatos funkciją.

Muira Puama – nuostabus natūralus produktas vaisingumui užtikrinti!

Tai krūmas, augantis Amazonės upės regione. Medis ir šaknis naudojami gaminant įvairias priemones, gerinančias potenciją ir vaisingumą. Muira Puama taip pat vartojamas seksualiniams sutrikimams gydyti, taip pat sveikų žmonių seksualiniam potraukiui didinti. Galite tepti nuo menstruacijų ir sąnarių skausmo.

Kaip muira puama padeda esant probleminiam libido? Šis visiškai natūralus produktas padeda moterims išlikti vaisingoms bet kokiame amžiuje. Jis taip pat padeda padidinti vyrų seksualinį apetitą. Prostaline kapsulės yra puikus produktas libido stimuliavimui ir dydžiui didinti. Juose taip pat yra Muira Pauma.

Imbiero šaknis – kaitina aistras Maxo lovoje!

Imbieras ne tik naudingas gerinant kraujotaką ir seksualinį potraukį, bet ir kupinas naudingų medžiagų. Jame gausu antioksidantų ir jis padeda jaustis bei atrodyti gerai. Jie netgi buvo susieti su pagerėjusia smegenų funkcija. Stiprina termogenetinius procesus organizme ir stiprina susijaudinimą.

Kaip imbieras daro mus aistringesnius ir mielesnius? Ši žolė naudinga kovojant su sterilumu ir normaliu moteriškų hormonų kiekiu organizme. Išvalo šlapimo kanalus ir padidina jaudrumą.

Kardamonas – lovoje būk aštresnis ir drąsesnis!

Kardamonas

Senovinis gydymo menas Ajurvedoje rekomenduoja kardamoną esant žemam libido. Šiame prieskonyje yra daug cineolio, kuris padidina kraujo tekėjimą į vyrų ir moterų lytinius organus. Tai padidina energiją ir mažina nuovargį, tai gali padėti, kai jaučiatės išsekę ar įsitempę.

Kaip kardamonas padeda stiprinti libido? Ši žolė, kaip ir imbieras, gerai veikia potenciją ir vaisingumą.

Catuaba – geresnei galiai ir prieš sterilumą!

Catuaba yra vienas žinomiausių augalų, stiprinančių libido ir potenciją Brazilijoje. Manoma, kad jo poveikį pirmoji atrado vietinė tupi indėnų gentis. Jie tai vadina „Meilės medžiu“ arba „Vienybės medžiu“. Naudojamas poroms, kad padėtų palaikyti sveiką libido. Paprastai jis yra kapsulių pavidalu.

Kaip catuaba daro mus stipresnius ir patvaresnius lovoje? Catuaba žolė padėjo daugeliui porų susidoroti su nevaisingumu ir seksualine disfunkcija. Jis yra įtrauktas į visiškai natūralią biologiškai plėvele padengtų kapsulių sudėtį, suteikiančią daugiau vyriškumo ir ištvermės Feronex.

Afrikinės slyvos žievė – už sveikesnę prostatą ir nuo erekcijos sutrikimų!

Afrikinės slyvos žievė

Afrikinių slyvų žievė naudojama Afrikos kultūrose šlapimo takų ir šlapimo pūslės problemoms gydyti. Jis palengvina gerybinės prostatos hiperplazijos (GPH) simptomus. Europoje ekstraktas plačiai naudojamas urologijoje. Pranešama, kad jis pašalina dažną šlapinimąsi naktį. Šios žolės naudojimas sveikatos sumetimais yra taip plačiai paplitęs visame pasaulyje, kad medžiui (Pygeum africanum) kyla pavojus.

Kaip afrikinių slyvų žievelė pašalina prostatos problemas? Kaip ir daugelis kitų žolelių, skirtų geresnei potencijai ir sveikesnei prostatai, į jį įsotinta daugybė vyrų sveikatai naudingų ekstraktų. Štai kodėl jis yra Alfazone biologinių kapsulių sudėties dalis.

Sarsaparilla šaknis – padeda moterims stiprinti libido ir hormonų pusiausvyrą!

Sarsaparilla yra gerai žinoma medicinoje. Jis turi nuostabių priešuždegiminių savybių, todėl plačiai naudojamas urologijoje. Tai suteikia ištvermės, energijos ir jėgų, todėl vyrai tampa geresni meilužiai. Be to, jis turi ryškų teigiamą poveikį moterų lyčiai. Suteikia seksualinį apetitą ir paaštrina potraukį.

Kaip sarsaparilla pasirūpina geru vyrų ir moterų libido lygiu? Vaisingumui ir stiprumui didinti skirta žolė yra gerai žinoma dėl savo nuostabių valomųjų savybių. Tai pagerina kraujotaką ir verčia mus labiau eksperimentuoti lovoje.

Spanguolės – pilna naudingų antioksidantų!

Spanguolės

Uoga yra viena iš geriausių vyrų potenciją gerinančių ir kovojančių su sterilumu priemonių. Tai taip pat naudinga moterų sveikatai, gerina kraujotaką ir reprodukcinius gebėjimus. Jis rūpinasi gera silueto išvaizda ir geresne kilogramų kontrole.

Kaip spanguolės palaiko normalią prostatos funkciją? Turtinga įvairių rūšių naudingų antioksidantų ir vitaminų, uogos rekomenduojamos sergant prostatos ligomis. Taip pat geresnei moteriškų hormonų pusiausvyrai. Raskite jį Urotrin biologinėse kapsulėse.

Įdomu?

Ajurvedos teigimu, moteris, siekdama seksualinės harmonijos su partneriu, turėtų įkūnyti daugybę savybių. Ir tegul jų meilė duoda vaisių. Tarp jų – ramūs, be perteklinio streso, stiprūs ir kupini artumo troškimo. Senovės Indijos mokyme itin didelis dėmesys skiriamas sveikai mitybai ir jos tiesioginiam ryšiui su seksualine laime.

Tongkat Ali arba „Long Jack“ – už didesnį vyriškumą!

Tongkat Ali

Lotyniškas šios žolės pavadinimas yra Eurycoma longifolia. Tai natūralus Malaizijos medžio šaknų ekstraktas. Jis taip pat vadinamas Long Jack dėl savo gebėjimo kokybiškai ir kiekybiškai padidinti vyrišką varpą.

Kaip tongkat ali verčia mus ilgiau išbūti lovoje? Tai padidina testosterono gamybą organizme ir padidina libido. Tai padeda ilgiau išlaikyti erekciją ir gerina spermos kokybę.

Cnidium – sėkmingai skatina abiejų lyčių libido!

Kinijos žolė Cnidium monnieri buvo plačiai naudojama šimtmečius rytų šalies liaudies medicinoje. Jis gali padidinti norą tiek vyrams, tiek moterims. Sėklų pavidalu jis laikomas ypač tinkamu žmonėms, kenčiantiems nuo aorgazmijos ir erekcijos sutrikimų.

Kaip cnidis padeda mums būti patvaresniems lovoje? Jis atpalaiduoja vyrų varpos venas ir arterijas, leidžia joms plėstis ir pagerina kraujotaką šioje srityje. Moterims cnidis pagerina kraujo ląstelių cirkuliaciją klitorio srityje, padidindamas jo jautrumą.

Greitai ir efektyviai padidinkite savo potencialą ir vaisingumą!

prostatos sveikata

Kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo lyties, svajoja būti laikomas geru meilužiu. Galite lengvai susitvarkyti su pertekliniais rūpesčiais ir pagerinti savo ištvermę naudodami bet kurią iš daugelio natūralių žolelių, kad pagerintumėte libido, padidintumėte potenciją ir vaisingumą. Jie laukia jūsų su natūraliomis priemonėmis, skirtomis seksualinei harmonijai ir abipusiam pasimėgavimui rinkoje!

Seksas yra nesibaigianti tema – galite pasiskaityti daugiau apie populiariausius mitus ir klaidingas nuomones apie tai arba svarbius faktus, kurių mums per daug gėda klausti.

Sveikata Grozis