Psoriazė, papilomos ir karpos – 10 produktų, kurių nenaudoti!

Skaitymo laikas: 6 min

Psoriazė, papilomos ir karpos – 10 produktų, kurių nenaudoti

Visi žino, kad žmogaus oda yra didžiausias mūsų kūno organas. Tai natūralus filtras, kurį gamta mums padovanojo. Tai padeda apsisaugoti nuo neigiamo laisvųjų radikalų, smulkių dulkių dalelių ir UV spindulių poveikio. Veido derma yra jautresnė ir labiau dirginama nei kitų organų. Jo tankis yra silpnesnis, viršutinis epidermio sluoksnis – plonesnis, ten yra burnos ertmė ir dantys. Jie sukuria puikią aplinką bakterinėms ir virusinėms infekcijoms vystytis. Lėtinės infekcijos, tokios kaip psoriazė, karpos, dermatitas ir papilomos, yra labai dažnos.

Toks švelnumas ir plonas pralaidumas turėtų priversti susimąstyti, kokiais konkrečiai produktais tepame veidą. Daugelis vadovaujasi logika – jei valgymui, tai galiu naudoti ir kaip veido kaukę. Tačiau kai kurie maisto produktai, kuriuos skrandis ir kepenys skaido, negali prasiskverbti per dermos poras. Jie neturi neigiamos įtakos natūraliam pH lygiui. Viskas, ką jie daro, tai užkemša juos ir sukelia uždegimą. Ir tai yra viena dažniausių papilomų, karpų, dermatito ir psoriazės protrūkių priežasčių. Pastarasis dažniausiai pagaunamas seksualiai, sakoma Didžiosios Britanijos Nacionalinės sveikatos tarnybos informacijoje. Oficialioje JAV Nacionalinio psoriazės fondo svetainėje raginama toleruoti šią problemą turinčius žmones. Dr Derm kremo pagalba galite sėkmingai įveikti psoriazę.

Ar psoriazė sukelia karpas? Kiek yra dermatito tipų? Kuo pavojingas lėtinis dematitas? Ar lengva užsikrėsti kontaktiniu dermatitu? Koks yra namų būdas pašalinti papilomas ir karpas? Kaip gydoma psoriazė? Atopinis dermatitas – ar jis užkrečiamas?

Žemiau pažvelgsime į 10 natūralių produktų, kurių niekada neturėtumėte tepti tiesiai ant veido.

Paprasta veido odos priežiūros praktika

priežiūros praktika

Ne visi žmonės yra apdovanoti oda, kuria žavisi kiti. Daugelis kenčia nuo problemų, tarp kurių dažniausiai pasitaiko spuogai, per didelė riebalų gamyba. Dar kiti sulaiko lėtines virusines infekcijas, tokias kaip rožinė, psoriazė, dermatitas, karpos ir herpes simplex-1. Reguliarus viršutinio epidermio sluoksnio šveitimas ir šveitimas yra būtinas norint, kad jis spindėtų ir švytėtų. Net jei neturite specializuotos kosmetikos, galite tai nesunkiai padaryti namuose naudodami bananų žieveles.

Dieta turi esminį poveikį riebalų gamybai. Jei apskritai mėgstate valgyti riebiau ir saldžiau, pagalvokite, kad jūsų kūnas kasdien yra bombarduojamas cukrumi. Štai kodėl taip pat yra medicininis terminas, vadinamas „cukraus oda“, o procesas vadinamas dermos glikacija. Tai vienas pagrindinių maisto produktų ir gėrimų, kurie gadina odą. Naudojamos kosmetikos tipas ir galiojimo laikas taip pat vaidina pagrindinį vaidmenį dermos būklei. Daugelyje internetinėje erdvėje esančių klipų, pavyzdžiui, populiariame „YouTube“ kanale „The Clashers“, aprašomi dermai pavojingi maisto produktai.

Stenkitės naudoti tik veido odos priežiūros priemones, kurių sudėtyje yra natūralių ekstraktų, kurie nesukelia dirginimo. Sėkmingai psoriazės protrūkius galite atremti su Psorilax natūraliu kremu, kurį pirkėjai renkasi Lietuvoje dėl didelio efektyvumo ir pelningos kainos.

Štai keletas naudingų odos priežiūros būdų:

  • Niekada neikite miegoti, kad ir koks pavargęs būtumėte, nenusivalę makiažo.
  • Nušveiskite ir šveiskite bent kartą per savaitę arba 3–4 kartus, jei jų oda riebi.
  • Valgykite daug vaisių, daržovių, neriebaus baltojo sūrio ir jogurto, taip pat žuvies, kurioje gausu Omega-3 – jose yra svarbių skaidulų, antioksidantų, kalio, kalcio, cinko, vario, geležies ir nepakeičiamų riebalų rūgščių, be kurių derma. akimirksniu pasens.

Ar yra veiksmingų namų gynimo priemonių nuo karpų?

Ar yra veiksmingų namų gynimo priemonių nuo karpų?

Karpos yra maži, granuliuoti odos dariniai, dažniausiai atsirandantys ant pirštų ar rankų. Šiurkštūs dariniai iš pradžių atrodo kaip maži juodi taškeliai. Tačiau iš tikrųjų kraujagyslės yra krešulys. Jie taip pat gali pasireikšti plokščiomis karpomis, kurias daugelis gydo specializuotais karpų pleistrais. Žinoma, pirmiausia verta pasikonsultuoti su gydytoju, kad jis paskirtų karpų gydymą namuose. Medicinos specialistai yra kompetentingiausi žmonės, kurie jums paaiškins, kaip deginti karpas.

Lėtines karpas sukelia virusas ir jos plinta liečiant. Po to, kai jūsų oda pateko į virusą, gali praeiti nuo dviejų iki šešių mėnesių. Įprastos karpos paprastai yra nekenksmingos ir galiausiai išnyksta savaime. Tačiau daugelis žmonių nusprendžia juos pašalinti, nes jiems tai kelia nerimą ar gėdą. Mūsų šalyje populiarus papilomų ir karpų šalinimo būdas paremtas močiutės receptais nuo karpų.

Svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti apie karpų deginimą:

  • Iš pradžių tai gali būti plokščios karpos, primenančios inkštirus.
  • Yra daug močiutės receptų nuo karpų ir jų sėkmingo pašalinimo, kurie puikiai veikia;
  • Naminių vaistų nuo karpų reikia vartoti pasikonsultavus su gydytoju.
  • Vaistinėse galima įsigyti ir karpų pleistrų.

Papilomų tipai – kaip jas greitai sudeginti ir pašalinti?

Papilomos yra ne vėžiniai dariniai, galintys sukelti odos problemų. Jie neplinta ir nėra agresyvūs. Žmogus jais užsikrečia užsikrėtęs žmogaus papilomos virusu (ŽPV). Dažniausiai tai atsitinka seksualiai.

Kiekvienoje vaistinėje yra papilomų deginimo priemonių, pleistrų nuo papilomų ar vaistų nuo papilomų. Tačiau atminkite, kad dėl bet kokių gumbų ar odos pažeidimų kreipkitės į gydytoją. Netikėkite kitu rusišku vaistu nuo papilomų. Arba neseniai plačiai reklamuojamas turkiškas vaistas nuo papilomų.

Dar viena priežastis kreiptis į gydytoją – papilomos gali sukelti komplikacijų ar diskomfortą. Kartais jiems reikia papildomo gydymo ar vaistų nuo papilomų, išskyrus papilomų pleistrus.

Nors pačios papilomos nėra vėžinės, jos yra susijusios su padidėjusia vėžio rizika. Pavyzdžiui, moterys, gavusios vaistus nuo krūtų papilomos, neturėtų siekti populiaraus rusiško vaisto nuo papilomų ar turkiškų vaistų nuo papilomų. Jie turėtų pasiteirauti savo gydančio dermatologo apie saugiausią papilomų deginimo būdą. Ir neiti į kaimynystės vaistinę. Skirtingų tipų papilomos reikalauja skirtingo gydymo.

Dermatito tipai – atopinis dermatitas – ar tai užkrečiama?

Dermatito tipai

Dermatitas yra bendras terminas, apibūdinantis odos sudirginimą. Tai dažna būklė, turinti daugybę priežasčių ir pasireiškianti įvairių tipų dermatitu. Paprastai tai apima niežulį, odos sausumą arba patinusios, raudonos odos bėrimą. Dėl to ant odos gali susidaryti pūslės, įplyšimas, pluta arba lupimasis. Šios būklės pavyzdžiai yra atopinis dermatitas (egzema), pleiskanos, lėtinis ir kontaktinis dermatitas.

Dermatitas nėra užkrečiamas, tačiau dėl jo galite susigėsti ir nuslopinti savigarbą. Reguliarus drėkinimas padeda kontroliuoti atopinio dermatito, lėtinio ir kontaktinio dermatito simptomus. Gydymas taip pat gali apimti vaistinius tepalus, tokius kaip kremai ir šampūnai.

Dažniausiai pasitaikantys dermatito tipai yra:

  • Atopinis dermatitas;
  • Lėtinis dermatitas;
  • Stazinis dermatitas;
  • Atrofinis dermatitas;
  • Kontaktinis dermatitas;

Alternatyvus psoriazės gydymas – ar yra psoriazės gydymas namuose?

Psoriazė yra dermatologinė liga, dėl kurios odos ląstelės dauginasi iki 10 kartų greičiau nei įprastai. Dėl to negyvos ląstelės kaupiasi nelygiais raudonais dėmelėmis, padengtomis baltomis žvyneliais. Jie gali atsirasti bet kur, bet dažniausiai ant galvos odos, alkūnių, kelių ir apatinės nugaros dalies. Ji negali būti perduodama iš žmogaus žmogui, bet gali būti genetinė našta. Žinoma, yra daug alternatyvių psoriazės gydymo būdų.

Liga dažniausiai pasireiškia ankstyvame amžiuje. Daugumai žmonių tai paveikia tik tam tikras kūno dalis. Sunkiais atvejais įvairių tipų psoriazė gali apimti dideles kūno dalis. Vieno psoriazės gydymo nėra. Rekomenduojama tepti specialiu švelnios formulės kremu nuo psoriazės. Pleistrai gali greitai užgyti žaizdas. Lengvesnėms formoms taikomas psoriazės gydymas namuose.

Pasinaudokite šiais patarimais, kaip gydyti psoriazę namuose:

  • Rinkitės švelnios formulės kremą nuo psoriazės.
  • Vieno psoriazės gydymo nėra.
  • Daugelis ekologiškų produktų veikia kaip natūralus vaistas nuo psoriazės.
  • Pasitarkite su gydytoju, jei jums įdomu, kaip gydoma psoriazė.
  • Yra daug psoriazės rūšių, kurioms reikalingas įvairus gydymas.

Greitos medaus kaukės dirgliai odai receptas:

Greitos medaus kaukės dirgliai odai receptas

Būtini ingredientai: 3 šaukšteliai. medaus, ½ šaukštelio. cinamono;

Šios dvi sudedamosios dalys yra galingos antibakterinės ir antiseptinės medžiagos, kurių naudojimas kartu gali neutralizuoti neigiamą nešvarumų dalelių ir tarp odos porų patekusių bakterijų poveikį, veikdamas regeneruojant, maitinant ir drėkinant.

Kadangi abu komponentai turi ryškiai stiprų poveikį, šią kaukę reikėtų daryti ne dažniau kaip kartą per savaitę.

Paruošimo būdas:

  1. Tepkite ant kruopščiai iš anksto nuvalytos ir išdžiovintos odos.
  2. Palikite veikti apie 30 minučių.
  3. Švelniai nuplaukite kambario temperatūros vandeniu.
  4. Pažiūrėkime, kokių 10 ingredientų niekada neturėtumėte tepti ant odos.

Pažiūrėkime, kokių 10 ingredientų niekada neturėtumėte tepti ant odos.

#1. Majonezas – kenkia juosmens linijai ir porų švarai!

Majonezas

Majonezas, ypač pagal originalius prancūziškus receptus, gali suteikti patiekalams malonumo. Bet tik saikingai. Gausiai jį vartojant, jis užkemša virškinamojo trakto darbą ir kaupiasi kaip kalorijų ir riebalų perteklius. Tas pats pasakytina ir apie jo vietinį naudojimą ant dermos. Niekada to nedarykite, nes rimtai ją sužalosite.

#2. Alkoholis – galinga dezinfekavimo priemonė, kuri kenkia veido dermai!

Šis medicininis ir buitinis preparatas tinka atviroms žaizdoms valyti. Bet tik jei jie nėra ant veido. Naudojant jį kaip priemonę, skirtą dezinfekuoti poras ir pašalinti riebalų perteklių, gali atsirasti šalutinis poveikis. Tokie kaip dar stipresnės sekrecijos atsiradimas, uždegimas, dirginimas ir bėrimai.

Nr. 3. Žali kiaušiniai – daug baltymų ir salmonelių!

Žali kiaušiniai

Šviežiai virti kiaušiniai yra vienas tyriausių ir didžiausių žmogui žinomų baltymų šaltinių. Juose taip pat yra daug kitų naudingų elementų ir maistinių medžiagų. Tačiau jei pradėsime juos naudoti neapdorotus, kyla rimtas pavojus užsikrėsti salmonelėmis.

#4. Citrinų sultys – niekada netepkite savarankiškai!

Citrina ir jos maistingos rūgštinės sultys gali stipriai dezinfekuoti ir gaivina odą. Todėl jų dažnai yra naminių kaukių, skirtų odai maitinti, spuogams gydyti ir tamsioms dėmėms pašalinti, receptuose. Tačiau citrusinių vaisių negalima tepti atskirai, o kartu su medumi ar alyvuogių aliejumi, kurie neutralizuoja jo rūgštingumą, o tai gali pakeisti bendrą epidermio pH barjerą, net palikti randus.

Nr. 5. Kepimo soda – Pavojus nudeginti dermą!

Kepimo soda

Situacija čia tokia pati kaip su citrina ir jos rūgštinėmis sultimis. Kepimo soda yra puikus ingredientas daugelyje naminių šveitimo ir šveitimo receptų, tačiau nereikėtų jos naudoti vienos. Jūs rizikuojate jį sudeginti ir sugadinti.

Nr. 6. Plaukų lakas – niekada netaisykite makiažo juo!

Plaukų lakas

Miesto kultūroje paplitęs mitas yra tai, kad plaukų lakas gali padėti neleisti makiažui bėgti visą naktį trunkančiuose vakarėliuose, vakarėliuose ir vakarėliuose. Be to, kad jame nėra nieko tikro, jo sudėtyje paprastai yra alkoholio, spirito ir pavojingų cheminių medžiagų. Jomis pašalinsite kelis epidermio sluoksnius ir pakenksite regėjimui.

Nr. 7. Plaukų dažai – būkite atsargūs dažydami antakius!

Panašiai yra ir su plaukų dažais. Daugelis plaukus dažančių moterų nori, kad jų antakiai būtų vienodo tono ir spalvų gamos. Jie drąsiai tepa atspalvių keitiklį ir ant veido. Negalvojant, kad pavojingų cheminių medžiagų ir perhidrolio prisotintas produktas gali atimti iš jų dermą ir antakius.

Nr. 8. Actas – naudokite tik specializuotą actą!

Actas

Obuolių sidro actas gali būti puiki natūrali priemonė grybeliu užkrėstai pėdų odai. Tačiau jis visiškai netinka vietiniam tepimui ant veido, nes yra labai rūgštus. Vienintelė rūšis, kuri užsiima šia veikla, yra specializuota šiam tikslui. Ant gležnos ir jautrios veido dermos negalima tepti kulinarinio acto.

Nr. 9. Šampūnas – skirtas galvos odai, o ne veidui!

Kai kurie žmonės taip pat mėgsta plauti veidą šampūnu, kuris skirtas drėkinti sausą galvos odą, o ne ploną epidermio sluoksnį, kuris supa sritį tarp akių, lūpų ir nosies. Nenaudokite jo kaip daugiafunkcio įrankio.

Nr. 10. Augalinis aliejus – tinka tik kovai su psoriaze!

Augalinis aliejus

Ši populiari priemonė, skirta psoriazės pažeistoms odos vietoms gydyti, tačiau niekada neturėtų būti naudojama kaip priemonė sausai veido odai drėkinti. Jūs rizikuojate užsikimšti poras, susilaikyti riebalus ir susidaryti riebių inkštirų bei dėmių.

Atidžiai tyrinėkite naudingus natūralius produktus!

Būkite atsargūs, jei natūrali priemonė iš gamtos ar biokosmetika tikrai teigiamai veikia veido dermą. Atidžiai perskaitykite informaciją ir produktų etiketes, apibūdinančias žolelių, augalų ar specialaus komercinio produkto savybes. Ekologiškos sudėties kremas, turintis teigiamą poveikį psoriazinei odai, yra Dr Derm kremas.

Posts not found

Sveikata Grozis