Mieli skaitytojai, vartotojai ir gamtai draugiško gyvenimo būdo mėgėjai,

Natūralios estetikos kūno priežiūros srityje internetinio leidinio „Sveikata-Grozis“ komanda nori informuoti, kad liekame jūsų žinioje. Epideminė situacija, kurią sukėlė koronaviruso atėjimas į Bulgarijos teritoriją, privertė kiekvieną iš mūsų iš naujo atrasti namų komfortą. Gyvenimas pilnas netikėtumų. Niekas nežada, kad jie visada bus malonūs.

Vietoj to, mūsų laisva valia leidžia vykdyti populiariosios liaudies išminties diktatą. Ir sakoma, kad kai „Gyvenimas tau duoda citrinų, gamink limonadą“. Daug kartų pabrėžėme paslėptą gydomąją citrinos galią!

Neišsigąskite, #likimenamu, reguliariai plaukite rankas ir laikykitės geros higienos namuose! Jei išeinate į lauką, visada dėvėkite apsauginę kaukę. Sveikatos apsaugos ministerijos nuostatai padeda apsisaugoti nuo COVID-19 ir greičiau užbaigti pandemiją!

Mes taip pat laukiami! Turbūt klausiate savęs, kaip tiksliai prisitaikome prie pasikeitusios realybės?

Sveikata-Grozis – visada jūsų vietoje, nes kartu esame stipresni ir stilingesni!

„Sveikata-Grozis“ redakcija taip pat didžiąją laiko dalį mėgaujasi namuose. Visiškai į namų biuro darbo režimą perėjome likus savaitei iki nepaprastosios padėties paskelbimo. Turėdami pirmuosius žinomus COVID-19 atvejus, nusprendėme priimti atsakingą sprendimą ir nekelti grėsmės savo artimųjų ir kolegų gyvybei ir sveikatai. Tai taip pat viena iš savybių, kuria itin didžiuojasi mūsų komandos nariai – gebėjimas greitai ir sklandžiai prisitaikyti prie pokyčių. Esame lankstūs ir atkaklūs ir toliau dirbame visa jėga!

Būtent taip užtikriname, kad jūs, skaitytojai, liktumėte visapusiškai informuoti apie biokosmetikos gaminių kokybę. Taip pat apie natūralius grožio ir imuniteto didinimo metodus pandemijos sąlygomis.

Nuolat stebime naujienų srautus šioje srityje, skaitome ir informuojame už jus. Tai galioja tiek mūsų produktų apžvalgoms ir rašiniams, tiek situacijai dėl koronaviruso plitimo visame pasaulyje ir mūsų šalyje bei būdų, kaip lengviau susidoroti su susidariusia situacija.
  • Stengiamės atkreipti jūsų dėmesį į įvairias įdomias ir įdomias temas. Ne tik tam, kad jūsų laikas namuose būtų linksmesnis. Bet ir informuoti, kaip ir toliau natūraliai išlaikyti savo asmeninį stilių, sveikatą ir estetiką. Būtent todėl vieni pirmųjų savo šalyje paskelbėme straipsnius dezinfekcinių priemonių ir apsauginių veido kaukių temomis.
  • Atidžiai stebime jūsų komentarus, nuomones ir atsiliepimus internetinio žurnalo puslapyje dėl natūralaus stiliaus stiliaus ir asmeninės estetikos Sveikata-Grozis. Atsižvelgiame į bet kokį svarbų įspūdį ar rekomendaciją, kurią mums atsiuntėte. Mes saugome jūsų atsiliepimus!

Pasaulis – tai mes, gyvenimas prasideda nuo mūsų, o ne gatvėje!

Niekas nesijaučia ypač laimingas ir optimistiškas žiūrėdamas į tuščias gatves lauke. Tačiau esame įsitikinę, kad žmonės ant jų grįš labai greitai. Nes gyvenimas yra nesustabdoma gyvybinė jėga, kuri trykšta ir teka iš individo! Ir gėris turi laimėti bet kokia kaina!

Taigi mėgaukitės daugiau kokybiško laiko su savo artimaisiais. Nepamirškite apie visus pomėgius, kuriems vis dar neturėjote pakankamai laiko. Nustokite skaičiuoti minutes ir išnaudokite jas!

Mes visada liekame priekyje,

Sveikata-Grozis komanda!